Категорія
Компанії
Дата

Співвласник «Сільпо» Володимир Костельман інвестує в медичну мережу Doctor Sam. Чому засновник Fozzy Group пішов у медицину

Володимир Костельман /Оля Закревська

Володимир Костельман Фото Оля Закревська

В одному з найбільших ТРЦ Києва Respublika Park відкрився медичний центр Doctor Sam, який увійшов до Fozzy Group. Керуючий партнер клініки Сем Аганов разом зі співвласником Fozzy Group Костельманом планує відкрити ще декілька медичних закладів у Києві. На що вони розраховують?

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

12 лютого на столичній Кільцевій дорозі у ТРЦ Respublika Park відкрився медичний центр Doctor Sam на 1000 кв. м, повідомили Forbes у пресслужбі Fozzy Group. 

Це багатопрофільна клініка, в якій є, зокрема, амбулаторний прийом лікарів, діагностика, супровід вагітності, профілактичні щеплення. Всього в ліцензії заявлено 34 медичні спеціалізації, каже співвласник клініки Сем Аганов. До клініки можуть звертатися дорослі і діти, додають у Fozzy Group. 

Бренд Doctor Sam належить компанії Fozzy Group Health (ТОВ «Фоззі Груп Хелс»). Кінцевим бенефіціарним власником зазначений Володимир Костельман, у Аганова – частка у 5%, випливає з даних Opendatabot. Юридична особа створена ще до великої війни – у листопаді 2021 року. 

Чому Костельману цікавий медичний ринок? 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні