Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Експансія вартістю $100 000. Сервіс доставки таблеток Liki24.com запустився в Німеччині. Які в нього шанси на ринку з продажами фарми у €50 млрд

2 хв читання

Засновник Liki24.com Антон Авринський /Олександр Чекменьов

Засновник Liki24.com Антон Авринський Фото Олександр Чекменьов

Український стартап Liki24.com, який доставляє медикаменти, пішов підкорювати Німеччину, інвестувавши до $100 000. Як він планує конкурувати з місцевими гігантами?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Вихід у Німеччину, яка стала четвертим іноземним ринком, де пробує свої сили український сервіс доставки медикаментів з аптек Liki24.com, коштував до $100 000, розповів Forbes засновник компанії Антон Авринський. Про новий напрям експансії Liki24 оголосила 15 травня. «За три місяці тестового періоду вийшли на операційну прибутковість», – додає він.

Liki24.com оцінюється у суму до $50 млн (приблизна оцінка фонду F1V на середину 2023 року з урахуванням інших бізнесів групи Lab24 і Nasnaga). У 2021-му стартап запустився в Румунії та Польщі (останній напрям вже закрили), у 2022-му – в Італії. Виторг на цих ринках збільшився всемеро у 2023-му, говорить Авринський, не розголошуючи абсолютних показників.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні