Олексій Любинський, співзасновник Rentberry. /надано пресслужбою
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Американські гірки. Український стартап Rentberry залучив $16 млн через нетиповий для IT краудфандинг, хоча раніше провалив ICO на $30 млн. Чому не всі інвестори в захваті

7 хв читання

Олексій Любинський, співзасновник Rentberry. Фото надано пресслужбою

Засновники української платформи для оренди житла Rentberry прокачалися в залученні коштів від роздрібних інвесторів. Як це працює і хто ризикує

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

«Краудфандинг дає змогу залучити великі суми капіталу набагато швидше», – каже CEO й співзасновник українського PropTech стартапу Rentberry Олексій Любинський, 40. Майже 60% із $27,2 млн, отриманих за час існування інвестицій, його стартап зібрав на краудфандингових платформах від тисяч дрібних інвесторів із чеками від кількох сотень доларів.

Хід – не надто типовий для індустрії. «Я взагалі не розумію, чому люди збирають через краудфандинг», – каже CEO й співзасновник NewHomesMate (колишній Propertymate) Богдан Гнатковський. Процес довгий, юридично складний, раунди порівняно з класичним венчурним інвестуванням менші, а платформи беруть комісію за послуги, перелічує він недоліки. Разом із кофаундеркою Софією Вишневською Гнатковський залучив для своєї платформи з продажу нерухомості у США $6,7 млн венчурного капіталу.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні