Олексій Любинський, співзасновник Rentberry. /надано пресслужбою
Категорія
Інновації
Дата

Американські гірки. Український стартап Rentberry залучив $16 млн через нетиповий для IT краудфандинг, хоча раніше провалив ICO на $30 млн. Чому не всі інвестори в захваті

Олексій Любинський, співзасновник Rentberry. Фото надано пресслужбою

Засновники української платформи для оренди житла Rentberry прокачалися в залученні коштів від роздрібних інвесторів. Як це працює і хто ризикує

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

«Краудфандинг дає змогу залучити великі суми капіталу набагато швидше», – каже CEO й співзасновник українського PropTech стартапу Rentberry Олексій Любинський, 40. Майже 60% із $27,2 млн, отриманих за час існування інвестицій, його стартап зібрав на краудфандингових платформах від тисяч дрібних інвесторів із чеками від кількох сотень доларів.

Хід – не надто типовий для індустрії. «Я взагалі не розумію, чому люди збирають через краудфандинг», – каже CEO й співзасновник NewHomesMate (колишній Propertymate) Богдан Гнатковський. Процес довгий, юридично складний, раунди порівняно з класичним венчурним інвестуванням менші, а платформи беруть комісію за послуги, перелічує він недоліки. Разом із кофаундеркою Софією Вишневською Гнатковський залучив для своєї платформи з продажу нерухомості у США $6,7 млн венчурного капіталу.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні