Емад Мостак, засновник компанії Stability AI /LEVON BISS FOR FORBES
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Геній перебільшення. Бізнес Емада Мостака – першопрохідця у сфері ШІ – оцінили в $1 млрд. Forbes US аргументовано сумнівається в такій оцінці

10 хв читання

Емад Мостак, засновник компанії Stability AI Фото LEVON BISS FOR FORBES

Лондонський ШІ-стартап Stability AI досягнув оцінки в $1 млрд завдяки шаленій популярності ШІ-генератора зображень на основі текстових запитів Stable Diffusion. Проте в історії успіху, яку розповідає її засновник Емад Мостак, багато невідповідностей, про які в інтервʼю Forbes повідомили понад 30 людей

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Емад Мостак, 40 – творець сучасного Ренесансу, який сприяв початку ШІ-лихоманки. Власник диплома магістра Оксфорду, менеджер мегауспішного хедж-фонду, довірений радник ООН і засновник Stable Diffusion, ШІ-генератора зображень, який став хітом минулого літа.

Сьогодні Мостак – обличчя течії генеративного ШІ, йому вдалося залучити понад $100 млн для втілення власного бачення дійсно відкритого ШІ, який трансформує Голлівуд, демократизує освіту й залишить у минулому PowerPoint.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні