Чоловік грузить гуманітарну допомогу для українців у Кракові 4 квітня 2022 року.
Категорія
Картина дня
Дата

Євросоюз, Міла Куніс та Google. Світова підтримка України зросла до $18 млрд. Хто перерахував найбільше. Інфографіка

Чоловік грузить гуманітарну допомогу для українців у Кракові 4 квітня 2022 року.

Світ об’єднався у підтримці України. Навіть без урахування військової допомоги її обсяг досяг одинадцятизначних сум у доларовому еквіваленті. Поки це в рази менше, ніж оцінка матеріальних збитків від війни, але сума надходжень продовжує зростати

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

С

еред окремих країн найбільшу підтримку надають США – вже $5,65 млрд, не враховуючи кількамільярдної військової допомоги. Канада та Польща підтримали Україну приблизно на $1 млрд.

Свій внесок у захист українців та протидію російському нападу роблять не тільки уряди та міжнародні організації, а й громадяни та благодійні фонди. Найуспішніші приватні ініціативи сягають десятків мільйонів доларів і співставні зі внесками окремих європейських країн. Forbes підрахував, від кого Україна отримала найбільше фінансової та гуманітарної допомоги.

Інфографіка: Анастасія Левицька

Інфографіка: Анастасія Левицька

На спеціальний рахунок НБУ, відкритий для підтримки Збройних сил, надійшло вже понад пів мільярда доларів.

У корпоративному секторі найбільше вдалося зібрати спільній ініціативі Epic Games та Microsoft – $144 млн, а серед українських приватних благодійників – фонду «Повернись живим»: $114 млн.

Євросоюз, Міла Куніс та Google. Світова підтримка України зросла до $18 млрд. Хто перерахував найбільше. Інфографіка /Фото 1

Про те, хто ще збирає кошти на підтримку України, читайте у матеріалі Forbes «Боги фандрейзингу. Хто залучив найбільше грошей для українців та армії під час війни».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні