Категорія
Гроші
Дата

«Конверти» проти «Банок». ПриватБанк запустив конкурента сервісу для волонтерських зборів, який є у monobank. Для чого це найбільшому банку країни

ПриватБанк, Конверт, mono, Банка /Колаж Анна Наконечна

«Конверти» проти «Банок». Державний ПриватБанк запустив нову послугу для волонтерських зборів. Фото Колаж Анна Наконечна

Державний ПриватБанк запускає сервіс «Конверти» для накопичень та зборів – через два роки після того як «Банки» від mono стали хітом серед волонтерів. Чому найбільший український банк починає боротьбу за донати та віртуальні скарбнички українців?

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Державний ПриватБанк 11 грудня оголосив про запуск у бета-тестування сервісу «Конверти». Це нова послуга для волонтерських зборів та накопичення грошей. Сервіс нагадує за функціоналом «Банки» від mono, що за час повномасштабної війни стали одним з найпопулярніших в країні інструментів для збору донатів. 

За даними mono, у грудні 2023-го в середньому на день користувачі необанку відкривали 13 611 «Банок». Рік тому було 9502. Середня кількість щоденних донаторів у грудні – 342 309 (проти 228 205 роком раніше).

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні