Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Страхування від воєнних ризиків. Які програми пропонують MIGA, DFC, українські й іноземні експортні агентства та приватні компанії. Гайд від Forbes

7 хв читання

Розбите російськими ракетами підприємство у Горенці на Київщині /Антон Забєльський для Forbes Україна

Розбите російськими ракетами підприємство у Горенці на Київщині Фото Антон Забєльський для Forbes Україна

Міжнародні, державні та приватні агенції пропонують різні механізми страхування від воєнних ризиків для бізнесу. Forbes зібрав актуальні пропозиції від MIGA, DFC, українського ЕКА та приватних компаній

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Страхування воєнних ризиків – один із ключових запитів міжнародних та українських інвесторів. На конференції з відновлення України URC 2024 було оголошено про нові угоди зі страхування від воєнних ризиків для українського великого, малого і середнього бізнесу.

Так, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) у співпраці з перестраховим брокером АON та українською страховою компанією ARX анонсували запуск фонду зі страхування від воєнних ризиків середнього бізнесу на суму $50 млн.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні