Категорія
Новини
Дата

Для ІТ-компаній змінюють умови вступу в «Дія City» – усе стане простіше

Міністерство цифрової трансформації змінює умови вступу в «Дія City» – спеціальний податковий режим для ІТ-компаній. Ці нововведення допоможуть «стимулювати українську економіку», – каже очільник Мінцифри Михайло Федоров

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Мінцифри вирішило спростити умови вступу в «Дія City», щоб українська ІТ-галузь продовжувала розвиватися навіть під час війни.
  • Вимоги до резидентів стали спрощеними. На час воєнного стану компанії не позбавлятимуть статусу резидентів «Дія City», навіть якщо вони не відповідатимуть критеріям: кількість співробітників, середня зарплата тощо.
  • Це стосується як чинних резидентів, так і компаній, що хочуть долучитися до «Дія City».
  • Резидентам не потрібно буде подавати звіт про відповідність та незалежний аудиторський висновок до 1 січня року, наступного за мирним роком.
  • Податкові умови Дія.City залишаються незмінними. 

Контекст:

Станом на 30 березня резидентами «Дія City» стали 153 компанії – серед них як українські, так і міжнародні. Під час війни до режиму долучилося понад 70 компаній.

Подати заявку можна на порталі Дія

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні