Категорія
Новини
Дата

Fitch вважатиме дефолтом купонні виплати Росії за євробондами у рублях

Проведення Росією купонних виплат за доларовими євробондами в рублях вважатиметься суверенним дефолтом, пише Інтерфакс з посиланням на заяву рейтингового агентства.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Така примусова реденомінація виплат за борговими зобовʼязаннями означатиме, що дефолт або подібний дефолту процес розпочався, йдеться у повідомленні Fitch.
  • Критерії Fitch передбачають, что рейтинги відповідного випуску будуть знижені до «D», а довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Росії в іноземній валюті — до «RD» (обмежений дефолт), якщо купонні виплати не будуть проведені у доларах до кінця 30-денного пільгового періоду.

Контекст

Росія готує купонні виплати за єврооблігаціями, які припадають на 16 березня, у рублях. Це будуть перші виплати РФ щодо євробондів після підписання президентом РФ указу про тимчасовий порядок виконання зобовʼязань країни перед деякими іноземними кредиторами.

Востаннє РФ оголошувала дефолт у 1998 році. Він призвів до гіперінфляції та ізоляції на міжнародних фінансових ринках.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні