Категорія
Новини
Дата

Fitch вважатиме дефолтом купонні виплати Росії за євробондами у рублях

Проведення Росією купонних виплат за доларовими євробондами в рублях вважатиметься суверенним дефолтом, пише Інтерфакс з посиланням на заяву рейтингового агентства.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Така примусова реденомінація виплат за борговими зобовʼязаннями означатиме, що дефолт або подібний дефолту процес розпочався, йдеться у повідомленні Fitch.
  • Критерії Fitch передбачають, что рейтинги відповідного випуску будуть знижені до «D», а довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Росії в іноземній валюті — до «RD» (обмежений дефолт), якщо купонні виплати не будуть проведені у доларах до кінця 30-денного пільгового періоду.

Контекст

Росія готує купонні виплати за єврооблігаціями, які припадають на 16 березня, у рублях. Це будуть перші виплати РФ щодо євробондів після підписання президентом РФ указу про тимчасовий порядок виконання зобовʼязань країни перед деякими іноземними кредиторами.

Востаннє РФ оголошувала дефолт у 1998 році. Він призвів до гіперінфляції та ізоляції на міжнародних фінансових ринках.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні