Категорія
Новини
Дата

«Гідність – одна з перших жертв війни». Мільярдер Річард Бренсон записав відео на підтримку українців

Українці мають боротися за свою гідність, яка є головним подразником для диктаторів і першою жертвою будь-якої війни. Про це сказав британський підприємець Річард Бренсон у відеозверненні до українок та українців, щоб підтримати їх спротив російській агресії. Записати відео його запросила незалежна освітянська спільнота EdCamp Ukraine.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові тези

  • «Гідність не можна сприймати за належне. На неї постійно зазіхають: диктатори, які тримаються за владу, фанатики, які намагаються увіковічнити внутрішні якості, і байдужість перехожих перед лицем тиранії та несправедливості».
  • «На жаль, людська гідність – одна з перших жертв війни. Другої світової, воєн у В’єтнамі, Сирії, Лівії, Лівані, Ємені… а тепер Україні. Із кожним новим днем російського нападу гідність і мир, життя без страху й агресії висять на волоску для мільйонів українців і українок, а також багатьох росіян, які не підтримують це вторгнення і чию гідність і свободу вільних висловлювань та мирних протестів роками відбирають шляхом репресій».
  • «Перед нами стоїть стільки викликів, які треба вирішити: від катастрофічних змін клімату до повсюдних загроз для демократії. Та я знаю: якщо у нашому світі гідність захищатимуть і шануватимуть, то всі інші виклики цього світу можна буде здолати».
  • «Навчати дітей про те, що наші спільності вищі за відмінності, надихати на створення розмаїтих спільнот і спільності з людством, давати кожному й кожній відчуття, що вони важливі, – усе, що ви робите, вселяє надію, що ми зможемо скерувати людство кращим курсом, ніж ми рухаємося зараз».

Контекст

Річард Бренсон – член наглядової ради Global Dignity, організації, яка створила й проводить Усесвітній День гідності. В Україні його організовує EdCamp Ukraine.

У лютому Бренсон закликав світовий бізнес обʼєднати зусилля та відстояти суверенітет України в умовах агресії з боку Росії. Мільярдер написав статтю «Мої думки про Україну та Росію», в якій наголошує, що «Путін не зможе здобути перемогу у цій війні».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні