Категорія
Новини
Дата

Італійська Enel продає всю свою частку в російському бізнесі за €137 млн

Італійська компанія з виробництва та розподілу електроенергії й газу Enel продає всю свою частку (56,4%) у російській дочірній компанії Enel-Russia. Про це повідомляється на сайті компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Enel уклала дві угоди: з компанією «ЛУКОЙЛ» і з пайовим інвестфондом «Газпромбанк – Фрезія».
  • Угоду планується закрити в третьому кварталі 2022 року.
  • Загальна вартість пакета акцій – €137 млн. Гроші буде виплачено при закритті угоди.
  • Компанія очікує, що угода позитивно вплине на консолідований фінансовий борг групи Enel у розмірі приблизно €550 млн. При цьому вона може негативно вплинути на звітний чистий прибуток групи у розмірі близько €1,3 млрд через вивільнення резерву з переведення іноземної валюти на суму близько €1,1 млрд станом на 31 травня 2022 року. Вважається, що цей обліковий ефект не вплине на економічні результати

Контекст

До складу Enel-Russia входять три газові електростанції: Конаківська ДРЕС, Невинномиська ДРЕС і Середньоуральська ДРЕС, а також вітропарк у Ростовській області та вітропарк, що будується в Мурманській області.

За даними Bloomberg Intelligence, засноване у 2004 році ПАТ «Enel-Russia» приносить близько 1% від загального валового операційного прибутку компанії.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні