Категорія
Новини
Дата

Бізнес-школа УКУ створила платформу для українського бізнесу та закордонних клієнтів

Спільнота Бізнес-школи Українського католицького університету запустила платформу для підтримки малого та середнього бізнесу, пише LvBS. Українські підприємці можуть запропонувати свої послуги і продукцію на платформі, закордонні клієнти можуть їх замовити.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • На платформі Do Business with Ukrainians українські підприємці можуть розмістити анкету, якщо їм є що запропонувати партнерам з-за кордону. З української сторони вже зголосилося близько 100 компаній, повідомляє LvBS.
  • Іноземні клієнти можуть знайти українські товари та послуги на платформі і замовити їх.
  • Окрім замовлень творці проєкту хочуть допомогти бізнесу знаннями, нетворкінгом, менторством та англомовними акаунтами. Також проєкт має допомогти надати грантову допомогу для того, щоб малий бізнес міг платити податки і зарплати.

Контекст

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7137-д, який передбачає податкові стимули для бізнесу на час війни. Він передбачає підтримку ФОПів та скасування акцизу на пальне.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні