Категорія
Новини
Дата

Бізнес-школа УКУ створила платформу для українського бізнесу та закордонних клієнтів

Спільнота Бізнес-школи Українського католицького університету запустила платформу для підтримки малого та середнього бізнесу, пише LvBS. Українські підприємці можуть запропонувати свої послуги і продукцію на платформі, закордонні клієнти можуть їх замовити.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • На платформі Do Business with Ukrainians українські підприємці можуть розмістити анкету, якщо їм є що запропонувати партнерам з-за кордону. З української сторони вже зголосилося близько 100 компаній, повідомляє LvBS.
  • Іноземні клієнти можуть знайти українські товари та послуги на платформі і замовити їх.
  • Окрім замовлень творці проєкту хочуть допомогти бізнесу знаннями, нетворкінгом, менторством та англомовними акаунтами. Також проєкт має допомогти надати грантову допомогу для того, щоб малий бізнес міг платити податки і зарплати.

Контекст

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7137-д, який передбачає податкові стимули для бізнесу на час війни. Він передбачає підтримку ФОПів та скасування акцизу на пальне.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні