Категорія
Новини
Дата

Метінвест запускає роботу заводу у Запоріжжі після вимушеної зупинки

Метінвест ухвалив рішення вивести з режиму консервації основне обладнання Запорізького ливарно-механічного заводу, пише його пресслужба.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти:

  • У Метінвест кажуть, що мають всі підстави для відновлення роботи: воєнна ситуація в Запоріжжі контрольована, є замовлення – як стандартні, так і унікальні запити від клієнтів.
  • Завод відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділення виробництва фасонного лиття.
  • Зараз там планують виготовляти й відновлювати деталі для підприємств Метінвесту – Запоріжсталі, Каметсталі, Метінвест Покровськвугілля та гірничозбагачувальних комбінатів Групи Метінвест. 
  • Також підприємство планує виробляти нові види продукції – запчастини для кар’єрної та вантажопідіймальної автомобільної техніки.
  • Компанія також надала пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій на завод для фахівців, евакуйованих із Маріуполя до Запоріжжя.

Контекст:

На початку тижня міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що цього тижня окремі металургійні заводи відновлюватимуть виробництво і зможуть частково експортувати свою продукцію.

Про готовність відновити виробництво 30 березня заявив гірничо-металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг». Компанія планує у квітні запустити доменну піч №6 за умови, що воєнні дії не будуть загострюватись і загрожувати постачанню сировини та енергоносіїв, повідомляє пресслужба.

Втрати металургії України від розпочатої Росією війни становлять 30-40% їхніх довоєнних потужностей, каже гендиректор «Метінвест» Юрій Риженков.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні