Категорія
Новини
Дата

«Нова Пошта» планує відкрити перші відділення в Чехії у червні

Лідер українського ринку доставки «Нова Пошта» відкриє свої відділення в Чехії вже наступного місяця, повідомив СЕО Nova Post у Чехії Володимир Стеренчук у коментарі Forbes.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • «Вже на початку червня українці у Чехії зможуть відправляти рідним додому та отримувати посилки, документи, вантажі із України через «Нову Пошту», – заявив він.
  • Зокрема, перші два відділення Nova Post будуть відкриті у Празі, йдеться про поштове (до 30 кг) і вантажне відділення, у якому можна відправляти й отримувати з України посилки вагою до 1000 кг.
  • «Наступним після Праги буде місто Брно», – додав Стеренчук. 

Контекст

У жовтні 2022-го «Нова Пошта» відкрила у Варшаві своє перше відділення в Польщі. Сьогодні їх вже 18 у найбільших містах країни: Кракові, Любліні, Ґданську, Вроцлаві, Познані, Лодзі та Жешуві. До грудня середня кількість доставок через усі польські відділення зросла до 2500 на добу. 

Восени минулого року співвласник компанії Володимир Поперешнюк писав, що «Нова Пошта» відкриє свої відділення в Німеччині та Чехії на початку 2023 року.

Торік «Нова Пошта» доставила 6,5 млн міжнародних посилок, що на 30% менше, ніж у 2021-му (9,3 млн). При цьому кількість посилок з України зросла у пʼять разів порівняно з минулим роком. Найбільше посилок доставлено в Польщу та Німеччину, повідомила пресслужба компанії. Саме ці країни прийняли найбільше українців (за оцінкою НП – 4 млн).  

У 2023-му компанія планує вийти на довоєнний рівень міжнародних посилок за рахунок освоєння нових напрямків. 

20 березня «Нова Пошта» відкрила перше відділення у литовському Вільнюсі. Це вже друга європейська країна, де з’явилися відділення Nova Post, йдеться у пресрелізі компанії. 

Засновники «Нової Пошти» Вячеслав Климов і Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні