Категорія
Новини
Дата

Очільниця Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут іде з посади

1 хв читання

Світлана Рекрут /надано пресслужбою

Світлана Рекрут Фото надано пресслужбою

Директорка-розпорядниця Фонду гарантування вкладів фізосіб Світлана Рекрут оголосила про те, що іде з посади, її повноваження завершуються 17 липня. Про це вона заявила в інтерв’ю Forbes Ukraine.

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти 

  • 17 липня завершиться п’ятирічний термін Рекрут на посаді, вона могла б продовжити його ще на п’ять років, але не хоче. «Я відчуваю, що готова до змін», – зазначила топменеджерка. 
  • Рекрут додала, що має вже декілька пропозицій роботи, зокрема за кордоном. «Це фінансова сфера, але відрізняється від роботи у Фонді гарантування, тож для мене це новий виклик», – каже очільниця ФГВФО. 
  • Конкурс на посаду директора не передбачений законодавством, але майбутню процедуру прописали у меморандумі з МВФ, зазначила Рекрут. Так, після її звільнення Адміністративна рада Фонду гарантування призначить нового очільника, а до березня 2025-го необхідно внести зміни до законодавства, які уточнять процедуру. Можливо, у майбутньому це буде конкурс, підсумувала Рекрут. 

Контекст 

Світлана Рекрут останні 10 років працювала у Фонді гарантування вкладів, з яких останні п’ять – на посаді директорки. За цей час країні й ФГВФО зокрема пройшли декілька масштабних криз, як банкопад 2014–2015 років та вторгнення РФ у 2022-му. 

Наступнику Рекрут залишаються у спадок численні суди з ексвласниками збанкрутілих банків: Костянтин Жеваго, Дмитро Фірташ, Олег Бахматюк тощо. 

З чим Світлана Рекрут залишає Фонд гарантування, читайте в її останньому інтерв’ю на посаді.  

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні