Національна електронна біржа оператор системи електронних аукціонів Прозорро.Продажі запускає онлайн платформу «Один одному». Платформа має допомогти юрособам, підприємцям, установам та організаціям обмінюватися фахівцями, обладнанням, технологіями, ресурсами, потужностями.
Ключові факти
- Платформа обʼєднає представників бізнесу, які бажають дати роботу своїм співробітникам, або задіяти потужності та ресурси, що не завантажені в нинішніх умовах на 100%. Підприємці зможуть знайти кваліфікованих фахівців, обладнання, отримати допомогу в налаштуванні бізнес-процесів тощо.
- Проєкт дасть людям можливість заробляти відповідно до свого професійного профілю, а також допоможе підприємцям відбудувати свої бізнеси та підтримати економіку, зазначила керуюча партнерка НЕБ Євгенія Божко.
- Сервіс є безкоштовним. Для того, щоб розпочати роботу з сервісом кожна зі сторін має пройти реєстрацію на сайті та подати заявку в необхідну рубрику згідно із своєю метою. Після чого відстежувати оголошення та комунікувати з зацікавленими сторонами на платформі.
- Після завершення перемовин між сторонами укладається угода про співпрацю за необхідності. НЕБ працює над системою автоматичного зіставлення заявок, а також підписання угод в електронній формі ЕЦП.
Контекст
НЕБ працює з 2014 року, є лідером продажу у багатьох електронних системах. Біржа реалізувала понад 5500 об’єктів державної та комунальної власності на загальну суму понад 6 млрд грн. Серед найбільших досягнень НЕБ – продаж готелю «Дніпро» за рекордну суму 1,1 млрд грн.
У квітні ДП «Прозорро.Продажі» запустило платформу з релокації бізнесу. Подавати заявки можуть як підприємства, що потребують переміщення, так і компанії, які готові надати для цього приміщення чи інші активи.
Також українці запустили онлайн-платформу Work4UA на підтримку підприємців, які продовжують працювати в умовах війни. Проєкт «Працюй на перемогу» має на меті залучити фінансову підтримку від іноземних та українських громадян, компаній і організацій для малого та середнього бізнесу України.
![Підставили плече. Скільки найбагатші українці витратили на допомогу армії та українцям за час війни](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/7/64/19da1273-5808561a5d5b307580425ea1d1950647.jpg?v=8492_2)
![Ефект Джолі. Продажі кавʼярень «Львівські круасани» після відвідування Анджеліни Джолі зросли на 20%. Компанія вже планує використати візит зірки для глобальної експансії](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/6/3f/75bdd7bb-9761df6600d87d661f7c628a442213f6.jpg?v=5251_2)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.