Категорія
Новини
Дата

Raiffeisen Bank не виключає вихід з російської «дочки» через війну в Україні

Австрійський Raiffeisen Bank International не виключає можливість «ретельно керованого виходу» з дочірнього російського Райффайзенбанку. Пресслужба російського «Райффайзену» заявила, що банк продовжить роботу незалежно від формату участі групи RBI у його капіталі, пише The Bell.

Ключові факти

  • Війна РФ проти України «примушує RBI замислитися над своєю позицією в Росії», заявив гендиректор групи Йоханн Штробль. У банку оцінюють всі стратегічні варіанти майбутнього Raiffeisen Bank на російському ринку, аж до «ретельно керованого виходу з Райффайзенбанку в Росії», сказав Штробль.
  • У російському «Райффайзені» The Bell заявили, що банк продовжить роботу на російському ринку незалежно від формату участі групи RBI у його капіталі. «Ми продовжимо обслуговувати всіх наших клієнтів у Росії, залишаючись одним із найнадійніших банків у нашій країні», запевнили в «Райффайзені».

Контекст

Raiffeisenbank прийшов до Росії в 1990-х, а зараз його російська «дочка» знаходиться на 10 місці у ренкінгу з активів.

Raiffeisen Bank розглядає можливість виходу з Росії, писав на початку березня Reuters з посиланням на джерела, Один із співрозмовників агентства говорив, що RBI може залишити РФ та Україну, передавши право власності іншій організації. Пресслужба російського «Райффайзену» спростовувала цю інформацію.

Матеріали по темі