Категорія
Новини
Дата

На 22-й день війни в Україні Raiffeisen лише розглядає варіант про «продуманий вихід з Росії»

Raiffeisen Bank International заявив, що «оцінює усі стратегічні варіанти» майбутнього банку у РФ, включно з виходом із російського ринку. Про це йдеться у заяві банку.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • «Ця безпрецедентна ситуація змушує RBI (Raiffeisen Bank International) замислитися над своєю позицією в Росії. Ми оцінюємо всі стратегічні варіанти майбутнього Райффайзенбанку в Росії, включаючи ретельно продуманий вихід Райффайзенбанку из Росії», — сказав генеральний директор RBI Йоганн Штробл.
  • У банку додали, що RBI та його дочірні банки продовжують працювати відповідно до місцевого та міжнародного законодавства про санкції.

Нагадаємо:

1 березня Reuters написало з посиланням на джерела, що Raiffeisen розглядає можливість виходу з Росії. Згодом російські ЗМІ напсиали, що президент Raiffeisen Bank International Карл Севельда це спростував. Чому банкіри тримаються за ринок країни-агресора?

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні