Категорія
Новини
Дата

На 22-й день війни в Україні Raiffeisen лише розглядає варіант про «продуманий вихід з Росії»

Raiffeisen Bank International заявив, що «оцінює усі стратегічні варіанти» майбутнього банку у РФ, включно з виходом із російського ринку. Про це йдеться у заяві банку.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти:

  • «Ця безпрецедентна ситуація змушує RBI (Raiffeisen Bank International) замислитися над своєю позицією в Росії. Ми оцінюємо всі стратегічні варіанти майбутнього Райффайзенбанку в Росії, включаючи ретельно продуманий вихід Райффайзенбанку из Росії», — сказав генеральний директор RBI Йоганн Штробл.
  • У банку додали, що RBI та його дочірні банки продовжують працювати відповідно до місцевого та міжнародного законодавства про санкції.

Нагадаємо:

1 березня Reuters написало з посиланням на джерела, що Raiffeisen розглядає можливість виходу з Росії. Згодом російські ЗМІ напсиали, що президент Raiffeisen Bank International Карл Севельда це спростував. Чому банкіри тримаються за ринок країни-агресора?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні