Категорія
Новини
Дата

Сервіс Airbnb заявив про найкращий квартал у своїй історії. Дохід компанії сягнув рекордних $2,88 млрд

1 хв читання

Дохід платформи для оренди житла Airbnb сягнув $2,88 млрд у третьому кварталі 2022 року, свідчить інформація на її сайті. Компанія назвала минулі три місяці найприбутковішими за всю історію.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Дохід Airbnb зріс на 29% у третьому кварталі в порівнянні з минулорічним показником, досягнувши рекордних $2,88 млрд. Чистий прибуток Airbnb склав $1,2 млрд ($834 млн у третьому кварталі 2021 року).
  • Кількість бронювань за звітний період зросла на 25% – до 100 млн, а загальна сума бронювань – на 31%, до $15,6 млрд. Середня добова вартість бронювання зросла на 5% за рік – до $156.
  • В компанії наголосили, що минулий квартал став найприбутковішими в її історії. Але результати могли бути ще кращими, якби не геополітичні та макроекономічні причини.
  • Досягти таких результатів компанії допомогло знняття ковідних обмежень – люди знову подорожують, зазначили в Airbnb. 
  • Крім того зростають бронювання з тривалим перебуванням – на проживання понад 28 днів припало 20% усіх броней. Також в компанії зазначили, що зростає кількість тих, хто здає житло – люди зацікавлені у додатковому заробітку у кризові часи.

Контекст

Пандемія COVID-19 похитнула фундамент однієї з найбільш дорогих і стрімко зростаючих приватних компаній світу. Мільйони клієнтів Airbnb одночасно скасували броні на житло. Приплив нових броней припинився. Виторг платформи впав на 80%. У травні 2020 року Airbnb скоротила 25% персоналу – майже 1900 осіб із 7500.

Аби звести кінці з кінцями, сервіс залучив $2 млрд екстреного фінансування. Засновник та гендиректор Airbnb Браян Ческі вимагав від Блечарзика виплатити постраждалим орендодавцям $250 млн компенсації. Як компанія справила з викликами, читайте тут.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні