Категорія
Новини
Дата

«Шереметьєво» відправив 40% персоналу в простій через санкції

Найбільший аеропорт Росії «Шереметьєво» відправив 40% персоналу в простій, повідомляють російські «Известия». Через санкції проти РФ та закриття повітряного простору для російських літаків пасажиропотік аеропорту «критично» знизився.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • 6000–7000 осіб відправляють у простій з 16 березня цього року, передають «Известия» з посиланням на наказ гендиректора аеропорту Михайла Василенка. Це офісний персонал та решта співробітників.
  • Працівникам будуть оплачувати дві третини окладу. Кінцевої дати завершення простою немає.
  • Аеропорт також призупиняє всі інвестпроєкти та закриває третій термінал.

Контекст

Середня чисельність персоналу «Шереметьєво» у 2020 році складала 18 159 осіб.

Раніше «Шереметьєво» закрили термінали E і F. Уральські авіалінії та Royal Flight відправили пілотів та співробітників у «вимушений простій» через обмеження польотів в Європі, відкликання бортів лізингодавцями та проблеми з постачанням авіазапчастин через санкції.

Forbes раніше писав, що санкції проти російської авіагалузі призведуть до зупинки більшості міжнародних рейсів і втрати 80% флоту.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні