Категорія
Новини
Дата

Шведський виробник туалетного паперу Zewa та прокладок Libresse йде з Росії

Шведська Essity, яка виробляє туалетний папір та засоби для особистої гігієни, йде з російського ринку, сказано у пресрелізі компанії. Essity належать бренди Zewa, Libresse, Libero, Familia, Lotus, Leukoplast, Tork.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Умови для ведення бізнесу Essity у РФ погіршилися. Активи компанії в країні знецінилися приблизно на 1,4 млрд шведських крон (близько €140 млн), йдеться у заяві. «Розпочато роботу з виходу з російського ринку», – зазначив голова компанії Магнус Грот.
  • У 2021 році обсяг продажів Essity у РФ досяг €270 млн. Це 2% від виручки компанії по всьому світу.

Контекст

Essity працювала в РФ з 1994 року. На заводах у Світогорську (Ленінградська область) та Совєтську (Тульська область) випускається туалетний папір, паперові рушники під брендами Zewa, а також серветки і рушники Tork. На іншому тульському підприємстві виготовляються дитячі підгузки Libero та жіночі прокладки Libresse. За даними Essity, на трьох підприємствах у РФ працюють близько 1300 осіб.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні