Категорія
Новини
Дата

Sony продовжить випуск PS4 через дефіцит PS5. Компанія хоче утримати аудиторію в екосистемі PlayStation

Sony випустить іще щонайменше мільйон приставок PlayStation 4 у 2022 році через дефіцит PlayStation 5, який стався через проблеми з поставками мікросхем. Продовження випуску консолі попереднього покоління має утримати гравців в екосистемі PlayStation та не допустити стрімкого падіння доходів від продажів в ігровому сегменті, пише Bloomberg

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У PS4 використовуються простіші чипи, її легше виготовляти і вона є дешевшою альтернативою PS5.
  • Збільшення виробничих замовлень за рахунок PS4 дасть Sony більше свободи дій під час переговорів із партнерами-виробниками щодо вигідніших угод.
  • Продовження випуску консолі попереднього покоління дозволить утримати в екосистемі PlayStation ту частину аудиторії, яка могла злякатися складнощів із покупкою консолей марки та перейти до конкурентів.
  • Замість провалу продажів компанія отримає шанс якщо не наростити виручку, то хоча б зберегти її на теперішньому рівні.

Контекст 

PS4 презентували у 2013 році. Відтоді було продано понад 116 млн одиниць консолі. У компанії називають Playstation 4 бестселером. Sony офіційно не планувала повністю припинити виробництво PS4, лише хотіла обмежити її випуск.

PS5 дебютувала у листопаді 2020 року. Через пандемію виникли проблеми з поставками чипів і більшості деталей для масового виробництва консолі. Величезний попит на приставку нового покоління призвів до дефіциту.

Операційний прибуток Sony в ігровому секторі знижується через уповільнення продажів старої консолі PlayStation 4 та виробничих витрат на нову PS5, що перевищують ринкову ціну консолі.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні