Категорія
Новини
Дата

Square збільшила квартальний дохід на 266%. В основному завдяки біткоїнам

Платіжна компанія Square Джека Дорсі в першому кварталі збільшила дохід на 266%, до $5,06 млрд. В основному завдяки зростанню доходу від операцій із біткоїнами, пише CNBC.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Чистий прибуток PayPal в січні–березні склав $39 млн порівняно з чистим збитком у $105,9 млн роком раніше. 
  • Прибуток та дохід перевершили очікування аналітиків Refinitiv. Прибуток склав $0,41 на акцію проти очікуваних $0,16. Дохід – $5,06 млрд проти очікуваних $3,36 млрд.
  • Від транзакцій дохід склав $959,7 млн, тоді як торік цей показник був $758,1 млн.
  • Дохід від підписки та послуг – $557,7 млн, дохід від обладнання – $28,8 млн. Дохід від біткоїнів склав понад $3,5 млрд, що в 11 разів більше, ніж роком раніше.
  • Однак валовий прибуток біткоїнів склав усього $75 млн, або приблизно 2% доходу.
  • Загалом валовий прибуток зріс на 79% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав $964 млн.
  • Після оголошення фінансових показників акції Square виросли на 6%

Контекст

У жовтні минулого року компанія Square купила біткоїнів на $50 млн і додатково на $170 млн у лютому 2021 року. Біткоїнами Square займається з 2018 року, коли за допомогою її додатку Cash App стало можливим купувати й продавати криптовалюту. 2019-го компанія сформувала незалежну команду Square Crypto, діяльність якої зосереджена виключно на роботі з відкритим вихідним кодом біткоїнів.

Інші великі компанії також пропонують можливість клієнтам здійснювати платежі в криптовалюті. В грудні 2020 року Visa заявила, що в співробітництві з криптовалютним стартапом BlockFi випустить кредитну картку, яка пропонуватиме виплату кешбеку в біткоїнах. У жовтні PayPal оголосила про вихід на ринок криптовалют. Тепер її клієнти можуть купувати й продавати біткоїни та інші криптовалюти, використовуючи облікові записи PayPal. Крім того,у MasterCard у 2021 році зʼявиться можливість проводити операції з криптовалютами.

Також компанія Tesla заявила, що придбала біткоїнів на суму $1,5 млрд. При цьому вона почала приймати біткоїни як форму оплати за автомобілі.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні