Категорія
Новини
Дата

США виділили $500 млн для спецфонду реагування на війну в Україні. Фінансування надходить у вигляді грантів

США виділили $500 млн для створеного Європейським банком реконструкції та розвитку Спеціального фонду кризового реагування на війну в Україні, йдеться у повідомленні ЄБРР. Фінансування надходить у вигляді грантів для підтримки інвестицій.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • США – один із засновників ЄБРР, його найбільший акціонер, наголошується у пресрелізі. До цього нового внеску їхнє донорське фінансування сумарно становило понад €153 млн.
  • ЄБРР поєднає нові ресурси, надані донорами, з донорським фінансуванням із власного капіталу.
  • Фінансування буде спрямоване на торговельне фінансування для підтримки потоку товарів першої необхідності, забезпечення продовольчої та енергетичної безпеки, надання екстреної ліквідності малим підприємствам, фармацевтичним компаніям та життєво важливим транспортним компаніям.
  • Фінансування також буде використано для допомоги біженцям у сусідніх країнах і для допомоги муніципалітетам, які їх приймають, зазначається в повідомленні.

Контекст

ЄБРР заснував Спеціальний фонд кризового реагування для визначення пріоритетності та управління донорськими ресурсами, довіреними банку для підтримки України та сусідніх країн.

На сьогодні ЄБРР інвестував €650 млн у відповідь на війну РФ проти України та планує наростити цю суму до €1 млрд до кінця року.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні