Категорія
Новини
Дата

Страхування військових ризиків. Брокер Marsh McLennan оголосив про співпрацю з урядом України

Міжнародний страховий брокер – компанія Marsh McLennan – оголосила про співпрацю з урядом України, щоб допомогти відкрити доступ до світового страхового ринку, йдеться у пресрелізі компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Marsh McLennan безплатно надаватиме послуги з розробки та надання платформи даних про військові ризики.
  • Своєю чергою в рамках співпраці український уряд зобов’язався ділитися детальною інформацією зі страховою галуззю, щоб забезпечити ефективне моделювання ризиків для відновлення ринку комерційного страхування.
  • У Marsh McLennan пояснили, що це буде багатонаціональне державно-приватне партнерство, засноване на існуючих пулах страхування від тероризму, які в цей час діють у декількох країнах G7.
  • «Ця підтримка з боку Marsh McLennan є вирішальним кроком, що допомагає нам залучити інвестиції, необхідні нам для відновлення і зміцнення», – наголосив заступник міністра економіки Олександр Грибан.

Контекст

21 червня прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак на відкритті Міжнародної конференції з відновлення України (URC 2023) у Лондоні анонсував нову систему страхування воєнних ризиків, яка покликана допомогти глобальним компаніям інвестувати в Україну. 

Своєю чергою, голова МЗС Франції Катрін Колонна оголосила про створення механізму страхування інвестицій в Україні від ризиків, повʼязаних із війною, через Французький державний інвестиційний банк. «Це повністю відповідає запропонованому Великою Британією та Україною механізму воєнного страхування, який ми підтримуємо», – сказала Колонна під час виступу на URC 2023.

Раніше Мінекономіки повідомило, що Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) групи Світового банку почало надавати гарантії страхування воєнних ризиків в Україні. Страхування відбуватиметься з Трастового фонду підтримки реконструкції та економіки України (SURE).

Угоду про збільшення гарантії з €17,1 млн до €40,9 млн між MIGA та німецьким банківським холдингом ProCredit було підписано на URC 2023 в Лондоні.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні