Категорія
Новини
Дата

Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн

Suziria Brands, що входить до складу української Suziria Group розширює бізнес в Україні. Компанія попри війну запустила нове виробництво ласощів для домашніх улюбленців під брендом Half&Half, проінвестувавши близько 20 млн грн. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Ключові факти 

  • У листопаді Suziria Brands оголосила про відкриття ще одного виробництва площею 1600 кв. м у місті Калуш Івано-Франківської області. Воно спеціалізується на виготовленні мʼясних ласощів для собак та котів під брендом Half&Half. 
  • Також до лінійки Half&Half входять натуральні корми, які виробляються у Польщі під приватною маркою. 
  • Завдяки унікальним технологіям Suziria Brands планує виробляти на новому підприємстві близько 7200 т натуральної продукції щороку та забезпечувати робочими місцями понад три десятки співробітників на кожній зміні.
Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн /Фото 1

Виробництво Suziria Brands в Калуші

Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн /Фото 2

Виробництво Suziria Brands в Калуші

Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн /Фото 3

Виробництво Suziria Brands в Калуші

Suziria Brands інвестувала у нове виробництво ласощів для домашніх тварин близько 20 млн грн /Фото 4

Виробництво Suziria Brands в Калуші

Попередній слайд
Наступний слайд

Контекст

Це вже другий виробничий обʼєкт, який компанія розташувала в місті Калуш. Запуск першого виробництва зернових кормів та ласощів відбувся у вересні 2022 року. Ще одне виробництво функціонує в Харкові. Загалом площа виробничих потужностей Suziria Brands наразі складає понад 12 000 кв. м.

Suziria Brands планує вивести бренд Half&Half на міжнародний ринок. На листопад 2023 року Suziria Brands вже експортує свої бренди харчової, нехарчової та ветеринарної категорій Savory, Priroda, SpecialOne, ProVet до понад 10 партнерів. 

Suziria Group – українська сімейна група компаній, яка розвиває зооринок понад 30 років. До складу входять компанії Suziria Brands, Suziria Distribution і омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo з мережею грумінг-салонів MasterZoo Grooming. Компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion, Special One, Savory та Half&Half. 

Suziria Brands – компанія, що входить до складу Suziria Group та спеціалізується на створенні та виробництві брендів зооринку. Включає портфель брендів: Savory, Half&Half, Special One, Pet Fashion, Buddy Boo, Priroda, ProVet і SoftVET, кожен з яких покриває різні категорії кормів, ласощів та товарів для домашніх улюбленців.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні