Категорія
Новини
Дата

«Укрзалізниця» відновлює сполучення з Черніговом та іншими населеними пунктами області

«Укрзалізниця» з 16 квітня відновлює залізничне сполучення зі звільненим Черніговом та низкою населених пунктів області. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • «Укрзалізниця» з 16 квітня відновлює залізничне сполучення з Черніговом. Це місто було у ворожій блокаді понад місяць і постійно бомбардувалося артилерією ворога. До обласного центру їздитиме регіональний дизель-поїзд № 894/893. Він вирушатиме з Чернігова о 07:00 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський об 11:06. У зворотному напрямку поїзд буде відправлятися о 15:18 та прибуватиме до Чернігова о 19:20.
  • Дизель-поїзд робитиме зупинки на станціях Муравійка, Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Заворичі, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський та Протасів Яр.
  • На маршруті спочатку курсуватимуть дизель-поїзди польського виробника Pesa, пізніше – сучасні пасажирські вагони на локомотивній тязі, кажуть в УЗ.
  • «Для відновлення руху до Чернігова залізничникам у стислі терміни довелося відремонтувати низку інфраструктурних об’єктів, які пошкодив ворог. Це, зокрема, майже 300 км колій, міст на станції Заворичі та на перегоні Липів Ріг – Вертіївка, шляхопровід у Ніжині. Також на напрямку відновлено пристрої СЦБ та звʼязку. На дільниці Бровари – Ніжин – Чернігів відновлено контактну мережу, на інших ділянка роботи ще продовжуються», – додають в компанії.
  • Також «Укрзалізниця» відновлює з 16 квітня рух приміських поїздів Дарниця – Ніжин. Перший поїзд з Ніжина вирушатиме о 06:00 та прибуватиме на залізничну станцію Дарниця (Київ) о 08:45. Наступний поїзд вирушатиме з Ніжина о 12:15 та прибуватиме до Києва о 15:00. У зворотному напрямку поїзди вирушатимуть з Дарниці о 09:00 та 17:17, прибуватимуть до Ніжина об 11:45 та 20:00 відповідно.

Контекст:

Чернігів понад місяць перебував в облозі російських військ, у передмісті обласного центру точилися жорстокі бої. У місті внаслідок ударів російських військ знищено майже 60% обʼєктів інфраструктури, говорив мер міста Владислав Атрошенко 24 березня. Актуальних даних не повідомлялося.

«Укрзалізниця» розпочала націоналізацію російських активів на території України. Серед перших – вагони, які росіяни не встигли вивезти до початку війни. У країні залишилося близько 15 000 вагонів, повʼязаних із Росією, говорив голова УЗ Олександр Камишін. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні