Категорія
Новини
Дата

United24 разом із Forbes розігрують журнал із підписом Володимира Зеленського. Мета – зібрати на комплекс «Сова» для артилеристів

1 хв читання

United24 разом із Forbes розігрують журнал із підписом Володимира Зеленського

United24 разом із Forbes розігрують журнал із підписом Володимира Зеленського

До свого триріччя журнал Forbes Ukraine випустив спеціальний номер англійською мовою. У ньому всі матеріали україномовного видання перекладені за допомогою ChatGPT. На обкладинці Forbes – Володимир Зеленський. Президент України підписав цей памʼятний примірник. 

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Купити журнал неможливо, але можна виграти, пожертвувавши $33 (або еквівалентні суми – $66, $99 тощо), щоб підтримати українських захисників, адже всі зібрані кошти перерахують на закупівлю мобільних оптико-електронних комплексів контрбатарейної боротьби «Сова». 
  • «Мобільний оптико-електронний комплекс «Сова» дозволяє виявити позиції гармат (мінометів) противника, які демаскують себе спалахом під час пострілу. До складу комплексу входять спеціальна камера відеоспостереження та ноутбук із відповідним програмним забезпеченням. Цей комплекс дає можливість безперервно вести спостереження за ворогом і дуже точно виявляти позиції мінометів, що ведуть вогонь по українських військових. А отже, робота комплексу зберігає життя наших захисників і захисниць. Також «Сова» дуже важлива при коригуванні артилерійського вогню в умовах прямої видимості цілі», – розповів начальник Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу ЗСУ, полковник Сергій Баранов.
  • Взяти участь у зборі можна до 22:00 26 квітня 2023 року. 
  • Кількість внесків від одного учасника необмежена. Журнал розіграють серед усіх учасників. Імʼя того, хто отримає памʼятний примірник, буде опубліковано о 15:00 27 квітня 2023 року на сторінках Forbes Ukraine та UNITED24 в соціальних мережах. 
  • Долучитися до збору можна за лінком.
Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні