Категорія
Новини
Дата

В Україні стартувала програма розвитку онлайн-торгівлі. Бізнесу запропонують сервіси та експертну допомогу

В Україні запрацює програма розвитку торгівлі для малого та середнього бізнесу. Свої сервіси та експертну підтримку підприємцям надаватимуть OLX, lifecell, Webpromo, Visa, monobank, Ringostat, Nazovni від МЗС України та Shop-Express, йдеться у пресрелізі організаторів програми.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Підприємці зможуть отримати інструменти, можливості та спеціальні знання для здійснення продажів товарів онлайн.
  • Як зазначають автори ініціативи, програма являє собою «дорожню карту» дій та перелік сервісів для безплатного створення інтернет-магазину, його налаштування, налагодження продажів, залучення клієнтів, зокрема й на зовнішніх ринках. Також програма містить базу знань з інтернет-маркетингу, зокрема з SEO, PPC, SMM й таргетингу.
  • Сервіси надаються безплатно або за спеціальними умовами для учасників програми. Зокрема підприємці отримують можливість безплатно відкрити інтернет-магазин на платформі Shop-Express, безплатний аналіз магазину від агентства інтернет-маркетингу Webpromo, отримають знижку 70% на розміщення та просування товарів на OLX. 
  • Також можна отримати експертну допомогу в управлінні бізнес-процесами та вебпродажами від VISA, безплатні навчальні лекції з інтернет-маркетингу в академії WebPromoExperts. А платформа Nazovni, що реалізує МЗС України, допоможе з продажами на зовнішні ринки, надасть контакти потенційних партнерів за кордоном та план дій, щоб почати експортувати по всьому світу, йдеться у пресрелізі.
  • Зареєструватися та стати учасником програми можна за посиланням. Кожному учаснику програми буде призначений особистий бізнес-ментор, який протягом року буде консультувати підприємця щодо роботи інтернет-магазину, а також супроводжуватиме комунікацію зі спеціалістами компаній – партнерів програми.

Контекст

Представники бізнесу з оптимізмом дивляться на можливість воєнної перемоги України, натомість вказують на погіршення умов для ведення бізнесу. Індекс активності бізнесу (UBI) на початку 2023 року становить 34,03 (зі 100 можливих), свідчить 11-та хвиля дослідження стану та потреб МСБ в умовах війни від Advanter Group. Індекс зріс порівняно з лютим (30,76), що свідчить радше про втому бізнесу від невизначеності і бажання інтенсифікуватися, ніж про поліпшення економічної ситуації, вважає Андрій Длігач, голова Advanter Group.

Найбільше заважає бізнесу у відновленні брак фінансових ресурсів у країні: неплатоспроможність клієнтів, недоступність кредитних коштів і власного капіталу бізнесу тощо. 48,4% вказують на непрогнозованість розвитку подій, а 26% – на непередбачуваність дій держави, які можуть погіршити ситуацію для бізнесу.

Водночас банки поліпшили очікування щодо перспектив кредитування: частка респондентів, що очікують на зростання обсягів кредитування бізнесу, відновилася до довоєнного рівня. У другому кварталі банки очікують на зростання попиту на всі види кредитів для бізнесу. Найбільше – на позики малому й середньому бізнесу, короткострокові та гривневі кредити.  

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні