Категорія
Новини
Дата

Вакциновані українці віком від 60 років отримають смартфон і пільговий доступ до інтернету – Зеленський

Вакциновані українці старші 60 років отримають від держави новий смартфон, сказав під час Diia Summit президент Володимир Зеленський. Він анонсував нову державну програму навесні цього року.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • В межах нової державної програми усі вакциновані українці старші 60 років отримають новий смартфон та пільговий тариф на інтернет. Йдеться про 8,5 млн осіб.
  • Головна мета – доступ до інтернету для всіх громадян України, сказав президент.
  • Зеленський також анонсував нову послугу в додатку «Дія» – «Опитування».
  • Нова послуга допомагатиме дізнаватися думку українців, а команді «Дія» – розробляти нові послуги.
  • Під час презентації послуги «Опитування» Зеленський запропонував українцям обрати назву нової програми – «Бабусяфон», «єДідусь та єБабуся» чи «єСмартфон». Послуга «Опитування» вже доступна в «Дія», додаток потрібно оновити.

Контекст

Мінцифри на Diia Summit представить десяток нових цифрових послуг. Серед них – зміна місця реєстрації, послуги для пенсіонерів та водіїв, нові сповіщення в «Дія», оновлений «Дія.Підпис», спеціальний податковий режим для IT-індустрії «Дія.City».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні