Інформація про Carlsberg

Виторг: 9 млрд грн (2022 рік), FMCG

Carlsberg
Прибуток: 1,5 млрд грн (2022 рік)
74 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Рік заснування в Україні
1996
Власник
Carlsberg Group
СЕО
Олег Хайдакін
Динаміка виторгу за 6 місяців 2022 року
-25%
Кількість працівників
1300
Річний приріст виторгу
-2%
Центральний офіс
Запоріжжя
Кількість вакансій на 2022 рік
28
Керівник HR
Людмила Голинська
Кількість працівників, які повернулись із лав ЗСУ
8

25 найбільших інвесторів країни

Данські пивовари Carlsberg Group під час війни збільшили інвестиції в Україну. Якщо за 2021 рік їхня сума становила понад 500 млн грн, то за 2022-й – більш ніж 530 млн грн. Сума інвестицій на 2023–2024 роки має сягнути приблизно 2 млрд грн.

В Україні компанія володіє трьома заводами – у Києві, Запоріжжі та Львові. Чистий дохід виробника у 2023-му становив 10,8 млрд грн. Carlsberg Ukraine експортує до 20 країн. Нові ринки – Естонія і Латвія.

У 2023-му компанія запустила нову лінію розливу на заводі у Києві. Завдяки цій інвестиції потужність виробництва продукції у банках зросла на 80%. Це дозволить нарощувати, зокрема, експорт, розраховують у компанії.

Топ інвестиційних проєктів 2023 року

Лінія з розливу в банки (CAN) на Київському пивоварному заводі.

50 найкращих роботодавців 

У 2023 році Carlsberg наростив виторг в Україні на 20% до 10,8 млрд грн. Заробітна плата зростала двічі у 2022 році і один раз у 2023‐му. 2024 року, за словами HR‐директорки «Carlsberg Україна» Людмили Голинської, середня зарплата збільшиться мінімум на 15%. У компанії передбачені річні бонуси.

З 2023‐го в Carlsberg діють індивідуальні плани карʼєрного зростання, які формуються за трьома критеріями: операційні результати, самооцінка і оцінка керівника. Подальші етапи включають індивідуальне навчання і розвиток ключових компетенцій. З травня 2024‐го впроваджуватимуть програму навчання керівників Leaderheads University на двох рівнях – лідер інших (soft skills) і лідер лідерів (hard skills).

До роботи в компанію повернулися 14 ветеранів. Вони отримали додаткову оплачувану відпустку на 30 днів. Мобілізованим виплачують допомогу в розмірі місячного окладу.

Цитата з анкет: «Багато уваги приділяють підтриманню work‐life balance».

200 лідерів української економіки 2023

В Україні у Carlsberg три заводи. Через заборону на продаж алкоголю, що діяла в березні‐квітні 2022‐го, – виробництво пива скоротилося на 28%, за даними Pro‐Consalting. На початку війни компанія відмовилася від бренду «Балтика». «Carlsberg Україна» експортує до 20 країн, нові ринки – Естонія та Латвія.

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Одна з умов ефективної реінтеграції – постійний контакт команди з мобілізованими, вважають у Carlsberg Ukraine. До цього висновку лідерів компанії підштовхнув кейс повернення з фронту менеджера з навчання та розвитку продажів. Коли він служив на сході, колеги часто телефонували йому з новинами та історіями з корпоративного життя. Він давав зворотний звʼязок і розповідав, зокрема, як досвід війни змінює його цінності. Завдяки цьому реінтеграція почалася ще під час служби, каже захисник.

Другий важливий інсайт компанії – після повернення ветерани мають самі вирішувати, в якому графіку хочуть працювати і коли повертатися до роботи. Лідер виробничої команди демобілізувався у лютому 2023-го і попросив про місяць відпочинку. На основі цього запиту у Carlsberg впровадили таку можливість для всіх ветеранів.

30 стійких компаній

Український підрозділ пивоварної компанії Carlsberg Group під час повномасштабної війни освоїв випуск нової продукції – бутильованої питної води. Але купити її неможливо: воду випускають для гуманітарних потреб. Нову продукцію Carlsberg передають, зокрема, ЗСУ, а також у деокуповані міста.

Carlsberg зупинив свої заводи 24 лютого, з квітня почав відновлювати виробництво. Спочатку запустили львівський завод, у травні – київський, у липні – запорізький. Проте компанія випускає лише близько 60 найменувань продукції – трохи більше, ніж половина портфеля. Повністю знято з виробництва торгову марку пива «Балтика». До вторгнення це був другий за продажами бренд Carlsberg.

Виторг «Carlsberg Україна» за дев’ять місяців 2022-го скоротився на 20–25%, як порівняти з результатами минулого року, говорить Хайдакін. А пивний ринок в Україні, за його словами, скоротився на 40%.

100 найбільших приватних компаній 2021

Подія року: «Львівське» стало лідером серед пивних брендів України з часткою ринку 14,6%.

Цитата: «Збільшився інтерес до безалкогольного пива: цей сегмент в Україні вперше за 10 років перевищив 2% ринку» (СЕО «Carlsberg Україна» Євген Шевченко).

100 найбільших приватних компаній 2020

«У період карантину зріс попит на продукцію нашої компанії у середньому і низькому ціновому сегменті», – розповів Delo.ua гендиректор «Carlsberg Україна» Євген Шевченко. Під час жорстких обмежень, з березня по травень, обсяги реалізації скоротилися на 4% переважно через зниження продажів напоїв у закладах HoReCa. Carlsberg компенсував цей фактор збільшенням продажів у великих торгових мережах. «Нині ми бачимо відновлення нормальної структури портфеля з приростом збуту більш преміальних продуктів», – констатував Шевченко у вересні. Carlsberg лідирує на пивному ринкуУкраїни протягом останніх семи років. У першій половині 2020 року компанія наростила експорт більше ніж на 70%. У пріоритеті – ринки Азії та СНД. Новим ринком збуту стала Чехія, куди Carlsberg почав постачати пиво і квас.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Група компаній Віннер
Виторг 8,1 млрд грн
Прибуток 431 млн грн
Таврія Плюс /facebook.com/tavriav
Виторг 8 млрд грн
Прибуток 69 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд