Інформація про Carlsberg

Виторг 8 млрд грн, FMCG

Carlsberg /Getty Images
Прибуток 1,6 млрд грн
74 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Рік заснування в Україні
1996
Власник
Carlsberg Group
СЕО
Олег Хайдакін
Динаміка виторгу за 6 місяців 2022 року
-25%
Кількість працівників
1332
Річний приріст виторгу
-2%
Центральний офіс
Запоріжжя
Кількість вакансій на 2022 рік
28

30 стійких компаній

Український підрозділ пивоварної компанії Carlsberg Group під час повномасштабної війни освоїв випуск нової продукції – бутильованої питної води. Але купити її неможливо: воду випускають для гуманітарних потреб. Нову продукцію Carlsberg передають, зокрема, ЗСУ, а також у деокуповані міста.

Carlsberg зупинив свої заводи 24 лютого, з квітня почав відновлювати виробництво. Спочатку запустили львівський завод, у травні – київський, у липні – запорізький. Проте компанія випускає лише близько 60 найменувань продукції – трохи більше, ніж половина портфеля. Повністю знято з виробництва торгову марку пива «Балтика». До вторгнення це був другий за продажами бренд Carlsberg.

Виторг «Carlsberg Україна» за дев’ять місяців 2022-го скоротився на 20–25%, як порівняти з результатами минулого року, говорить Хайдакін. А пивний ринок в Україні, за його словами, скоротився на 40%.

100 найбільших приватних компаній 2021

Подія року: «Львівське» стало лідером серед пивних брендів України з часткою ринку 14,6%.

Цитата: «Збільшився інтерес до безалкогольного пива: цей сегмент в Україні вперше за 10 років перевищив 2% ринку» (СЕО «Carlsberg Україна» Євген Шевченко).

100 найбільших приватних компаній 2020

«У період карантину зріс попит на продукцію нашої компанії у середньому і низькому ціновому сегменті», – розповів Delo.ua гендиректор «Carlsberg Україна» Євген Шевченко. Під час жорстких обмежень, з березня по травень, обсяги реалізації скоротилися на 4% переважно через зниження продажів напоїв у закладах HoReCa. Carlsberg компенсував цей фактор збільшенням продажів у великих торгових мережах. «Нині ми бачимо відновлення нормальної структури портфеля з приростом збуту більш преміальних продуктів», – констатував Шевченко у вересні. Carlsberg лідирує на пивному ринкуУкраїни протягом останніх семи років. У першій половині 2020 року компанія наростила експорт більше ніж на 70%. У пріоритеті – ринки Азії та СНД. Новим ринком збуту стала Чехія, куди Carlsberg почав постачати пиво і квас.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Winner Imports /Winner Imports Ukraine
Виторг 8,1 млрд грн
Прибуток 431 млн грн
Таврія Плюс /facebook.com/tavriav
Виторг 8 млрд грн
Прибуток 69 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд