Українська артилерія веде вогонь в районі Часового Яру /Getty Images
Категорія
Війна
Дата

Forbes Digital

Важка оборона на Донбасі, просування «Азову» та зірване відновлення Третьої штурмової бригади. Forbes поговорив із військовими пʼяти найгарячіших напрямів фронту

7 хв читання

Українська артилерія веде вогонь в районі Часового Яру Фото Getty Images

Третя окрема штурмова бригада, попри незавершене відновлення, стримує російську дивізію під Боровою на Харківщині. «Азов» просунувся в Серебрянському лісі, БУБпАК «Ахіллес» б’є ворога на російській території, а оборона Часового Яру та околиць продовжується. Як пройшов перший літній місяць на найгарячіших напрямках фронту?

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Кінець травня – початок червня будуть важкими для українців, попереджали президент Володимир Зеленський та керівник ГУР Кирило Буданов. Саме на цей час, за їхніми словами, росіяни готували новий наступ.

Напередодні саміту миру в Швейцарії російський диктатор Володимир Путін навіть висунув максималістський ультиматум: віддати Росії повністю Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні