Категорія
Компанії
Дата

«Київстар» вже за пів кроку до конфіскації». Найбільший оператор опинився в лещатах держави – потенційні націоналізація або конфіскація. Як у Фрідмана хочуть забрати останній великий актив в Україні

Михайло Фрідман, Петро Авен. /Getty Images

Михайло Фрідман, Петро Авен. Колаж: Анастасія Левицька Фото Getty Images

Найбільшого мобільного оператора України «Київстар», схоже, очікують серйозні проблеми. Держава запустила декілька процесів, які можуть привести до націоналізації активу або передачі його частки в управління іншим компаніям. Далі – дуже складний шлях, щоб довести, що на компанію дійсно мають вплив підсанкційні росіяни Михайло Фрідман і партнери

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

«Ми розуміємо значення компанії «Київстар» для економіки та інфраструктури України, – говорив в липні 2023-го заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма. – Але обʼєктивно «Київстар» перебуває вже за пів кроку до конфіскації. Юридично це має статися». Ця фраза – відповідь заступника Андрія Єрмака одному з топів «Київстару» під час зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією.

За три місяці, 6 жовтня, слова Шурми стають більш ніж пророчими. За матеріалами СБУ суд наклав арешт на всі корпоративні права в Україні, що належали підсанкційним російським бізнесменам Михайлу Фрідману, Петру Авену та Андрію Косогову, йдеться в релізі Служби безпеки. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні