Київстар

Виторг 22,2 млрд грн, зв'язок

Київстар /Фото Getty Images
Прибуток 9 млрд грн

Профайл

Кількість працівників
3970
Керівник
Олександр Комаров
Власник
Михайло Фрідман, Герман Хан, Олексій Кузьмічов
Річний приріст виторгу
17%
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
30 800 грн
Керівник HR
Оксана Олійник

У 2020 році «Київстару» довелося поділитися з конкурентами найдорожчим – частотами. Без цього йому б не дісталася ліцензія на зв’язок 4G у діапазоні 900 МГц. Передбачається, що до 2022 року новим стандартом зв’язку зможуть користуватися 90% українців. Зобов’язання щодо створення мережі 4G обходяться недешево, говорить президент компанії Олександр Комаров. Компанія, за його словами, витрачає на це «майже кожну другу гривню прибутку». У другому кварталі 2020 року «Київстар» отримав найбільшу серед конкурентів виручку (6 млрд грн) і маржинальність EBITDA (67,8%). Але прибутку ніколи не буває забагато: у 2022 році доведеться розщедритися на частоти та ліцензії у стандарті 5G.

50 найкращих роботодавців

Дистанційну роботу в «Київстарі» практикували ще до пандемії, тому вхід у локдаун компанії дався легко. Головне у цій ситуації, каже HR‑директор Оксана Олійник, не лише перебудувати процеси, а й зберегти командний дух. Для цього СЕО компанії Олександр Комаров щотижня зустрічається зі своїми співробітниками онлайн.

У «Київстарі» вирішили культивувати концепцію нового лідерства. «Головні компетенції – самодисципліна, дистанційне керування та вміння поєднувати різні ролі», – пояснює Олійник.

Навіть під час кризи працівників деяких спеціальностей знайти складно, говорить вона. Тому «Київстар» виховує людей усередині компанії. Співробітники оператора відзначають в опитуванні, що «компанія постійно навчається і навчає».

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі