Категорія
Компанії
Дата

У мереж магазинів проблема – дуже важко знайти нових працівників. Що вигадують найбільші ритейлери, щоб подолати кадровий голод

Наприкінці вересня 2023 року кількість вакансій у ритейлі перевищила довоєнний показник на 27%, підрахували на сайті пошуку роботи Work.ua. Ритейлери досі стикаються з проблемою пошуку працівників через виїзд українців за кордон та дефіцит кваліфікованих кадрів у країні. Fozzy Group і «Епіцентру» частково вдається уникати нестачі персоналу й відкривати нові вакансії. Що вони для цього роблять

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

На початку 2023 року у сфері торгівлі працювало 3,6 млн людей, що майже дорівнює населенню Києва, підрахувала Державна служба зайнятості. Тоді ж, за державними даними, найбільше безробітних громадян було працевлаштовано саме у сфері торгівлі – 20%. Однак великі українські ритейлери цього майже не відчули. 

До великої війни у мережі жорстких дискаунтерів Thrash! штат складався на 95% з чоловіків середнього віку 20-40 років. Так склалося через існуючі бізнес-процеси, що у магазині співробітники є універсальними і їм доводиться виконувати важку фізичну працю, зазначає керівник пресслужби Fozzy Group Іван Пальчевський. Через що строк закриття вакансій наразі у мережі збільшився на 15-20%. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні