Категорія
Новини
Дата

Вертикальну ферму Bowery оцінили у $2,3 млрд. Компанія значно зросла за час пандемії COVID-19

Американський стартап Bowery Farming, який займається вертикальними фермами, залучив $300 млн інвестицій у ході раунду фінансування серії C, пише TechCrunch.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Загальний обсяг фінансування перевищив $472 млн.
  • Раунд очолила Fidelity Management&Research за участю існуючих інвесторів GV (раніше Google Ventures), General Catalyst, GGV Capital, Temasek і Groupe Artémis. Також узяли участь відомі інвестори, зокрема Льюїс Хемілтон, Кріс Пол, Наталі Портман, Хосе Андрес і Джастін Тімберлейк.
  • Інвестиції підуть на розширення критих ферм у США, а також збільшення чисельності персоналу, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи.
  • Bowery зазнала вражаючого зростання за останній час. Із січня 2020 року продажі продукції компанії зросли на 750% у таких магазинах, як Albertsons Companies (Safeway і Acme), Giant Food, Walmart і Whole Foods Market. Також більш ніж учетверо зросли продажі через платформи електронної комерції, включаючи Amazon Fresh.

Довідка

Bowery Farming засновано в 2015 році. Компанія будує розумні криті ферми поблизу міст, вирощуючи захищені від використання пестицидів продукти 365 днів на рік у приміщеннях із багатоярусними полицями. Кожна ферма має власне програмне забезпечення для організації та автоматизації своєї діяльності. Як результат, ферма створює набагато менше відходів і використовує меншу кількість води та землі порівняно з традиційним сільським господарством. Нині продукція компанії доступна в 850 продуктових магазинах.

Контекст

Науковий співробітник некомерційної організації The Land Institute Стен Кокс скептично ставиться до широкого розповсюдження вертикальних ферм, пише Reuters. За його словами, ціна на їхню продукцію вища через потребу компенсувати більш значні витрати на електроенергію для освітлення та контролю температури.

Водночас оператор однієї з найбільших вертикальних ферм у світі AeroFarms зазначає, що сільгосппродукція, яку доставляють на великі відстані, має значно вищий рівень псування, окрім того, багато ферм, які вирощують овочі на відкритому повітрі, використовують поливну воду й пестициди.

Важливі цифри

2020 року інвестиції у всьому світі у вертикальні ферми склали $394 млн, зазначає керівниця досліджень AgFunder Луїза Бервуд-Тейлор. Середній обсяг інвестицій збільшився вдвічі.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні