Категорія
Інновації
Дата

«Фінал історії». Один з перших необанків в Україні sportbank припиняє роботу й звільняє співробітників. Чому проєкт не вижив після розриву співпраці з Таскомбанком Сергія Тігіпка

спортбанк закривається /надано пресслужбою

Цифровий банк sportbank закривається через втрату партнера Фото надано пресслужбою

Цифровий банк sportbank закривається через втрату партнера – Таскомбанку Сергія Тігіпка. Усіх співробітників звільнять, а 600 000 клієнтів переведуть у застосунок експартнера. Forbes дізнався подробиці закриття необанку.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Менш ніж за пʼять років після запуску мобільний банк sportbank зупиняє свою роботу, повідомив Forbes засновник проєкту Никита Ізмайлов. Причина – 17 квітня Таскомбанк Сергія Тігіпка заявив, що припиняє розвиток і подальшу роботу проєкту sportbank. «Відносини з Таскомбанк уже закінчуються, а мігрувати нікуди», – каже Ізмайлов. Це автоматично веде проєкт до закриття, додав він.

sportbank співпрацював із Таскомбанком із 2021-го. З осені 2023-го він шукав нову базову фінустанову. «Минулого року в Таскомбанку змінилася стратегія, тому ми узгодили, що проєкт плавно та без стресів для клієнтів змінить банк, та ми проведемо міграцію до травня 2024-го», – каже Ізмайлов.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні