Прослухати матеріал
06:40 хвилинЗа девʼять місяців 2025-го в Україні випустили на 30% більше примірників книг, ніж торік. Виторги 10 найбільших друкарень зросли на 25%, до 2,7 млрд грн. Ринок росте? Навпаки просідає, бʼють на сполох друкарні. Які причини?
Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.
Десять найбільших книжкових друкарень отримали майже 2,7 млрд грн доходу у січні–вересні 2025-го, підрахував Forbes Ukraine. Сукупний виторг лідерів ринку – «Юнісофт», «Глобус», «Фактор-Друк» та інших – на 25% більший, ніж торік.
Загальний випуск книг зріс майже на 30%, до 21,7 млн примірників, порівняно з трьома кварталами 2024-го, наводить УІК дані Книжкової палати. Проте лідери поліграфічної галузі кажуть про кризу.