Категорія
Життя
Дата

Бренд України відтепер матиме позначку «сміливість» на своїх грудях. Павло Вржещ про новий зміст Made in Ukraine

Світ давав Україні три дні. Але вже за перший тиждень війни був уражений сміливістю українських військових та мирних людей. Цього не очікував ніхто. До 24 лютого мало хто з українців думав, що ми здатні на таке.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Сміливість – це свідомий вибір піти на ризик заради благородної мети. І тому українці зараз – найсміливіші люди на планеті. Поза сумнівом. Ми самотужки стримуємо повномасштабний напад агресора, якого боїться весь світ. Усі очікують – Україна б’ється.

У цій війні відбувається неймовірне становлення нашої нації. Вперше в історії українці – найкрутіші в світі. Найхоробріші, найсильніші, найрішучіші. Ми боремося не лише за свою свободу, а й за свободу всієї Європи. Після цієї війни світ буде іншим, реальні сили країн буде переглянуто. Й Україна – це та країна, яка просто зараз змінює розстановку сил. 

Завдяки сміливості України всі побачили дірявість російської армії. Коли дійшло до діла, до бою, стало очевидно, що в Росії не армія, а суцільний фейк.

У сміливості два кольори. І сьогодні їх знає увесь світ. Саме сміливість є ключовим фактором успіху українців, і вона може стати переломним моментом у війні з Росією, її боягузством та підлістю.

Сміливість безкорислива. Вона – у допомозі іншим та в співчутті. Українці нині об’єднані як ніколи і показують світу, як люди можуть турбуватися та рятувати одне одного. Світ бачить кадри, як мирні жителі України йдуть на ворога навіть голіруч.

Сміливість – це не відсутність страху. Це те, що ти робиш, незважаючи на те що боїшся.

Українці відчули в собі сміливість Давида, що йде проти Голіафа. І зрозуміли, що вони не тільки здатні дивитися своєму страху в очі, а й ефективно битися з ним.

Сміливість тепер і надалі – наш національний ресурс.

За сміливцями цікаво спостерігати. Вони надихають. Видання Politico провело опитування серед читачів, вони визнали Володимира Зеленського найвпливовішою людиною Європи. Здавалося б, це неможливо, у нас не найсильніша економіка, не найбільші ресурси. Але саме те, як людина проявляє себе під тиском, показує її реальну силу. Молодий, по‑хорошому зухвалий та переконливий.

Нашому президентові аплодують стоячи й у британському парламенті, й у сенаті США. Поки політики аплодують, люди багатьох країн зробили його символом боротьби за демократію та свободу.

Getty Images

Військові Збройних Сил України Фото Getty Images

Світ почав забувати, що таке справжня сміливість. Про яку раніше складали пісні. Вона була у блокбастерах, але тепер ми побачили її в реальному житті. Це найважливіше. Тому що сміливість рухає людство вперед. Вона протистоїть несправедливості та стражданням. Завжди має бути сміливець, який зробить щось уперше. Вперше скаже «ні». Першим постане проти зла.

Українці сміливі за паспортом.

Бути українцем – це так круто, це так гордо. Сьогодні у будь‑якому куточку світу чують, що ти українець, і тобі шанобливо кивають. Бо немає зараз сміливіших людей у світі, ніж українці.

Без сміливості не може бути свободи. А на що перетворюється життя без волі? Багато країн називають себе вільними, демократичними. Але якщо ти боїшся відстоювати власну позицію, якщо тобі простіше не вплутуватися, якщо тобі легше тут поступитися і ти зубами тримаєшся за комфорт, то не треба обманювати себе, ти не є вільний.

Українська сміливість без пафосу. Без фейкової бравади. Вона з піснями та мемами. З яскравими очима та козацьким драйвом.

Бренд України відтепер матиме позначку «сміливість» на грудях. Ця відзнака – мрія усіх націй. Позначка Made in Ukraine набула нової сили, нового змісту. Відтепер це окремий знак якості, й українські компанії будуть із гордістю показувати своє коріння. Після війни це дуже допоможе нам швидше відбудуватися, швидше розвинути свою економіку. Тепер працювати з українцями – це круто. Українці – проворні підприємці та реалізують найсміливіші ідеї. Українці вміють розв’язувати найскладніші проблеми й долати виклики.

Коли ти обрав сміливість, ти знову живеш. Ти сповнений сил і енергії. Квартира, машина, смачна їжа – все це не має значення. Замість мовчазного зручного життя ти обрав боротьбу. 

Для тебе немає неможливого. Твоє серце знову б’ється. І ти в захопленні, скільки ж виявляється навколо тебе таких самих відкритих, гордих, безстрашних сердець!

Тепер усе людство знає, що сміливість – це Україна.

Матеріали по темі
Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні