Forbes Digital
Категорія
Життя
Дата

«Після 20 років у бізнесі почала думати про пенсію». Засновниця CF.Digital Ірина Муштіна видає фантастичний роман і в 70 хоче заробляти на письменництві. Як вона до цього йде?

5 хв читання

Поширити
з особистого архіву

Засновниця CF.Digital Ірина Муштіна за рік написала фантастичний роман. Як побудована її творча рутина? Фото з особистого архіву

Прослухати матеріал

07:57 хвилин
x1
  • 1
  • 1.25
  • 1.5
  • 1.75
  • 2.0
00:00 / 07:57
Озвучено за допомогою штучного інтелекту

Засновниця креативної агенції CF.Digital Ірина Муштіна писала дебютну книгу рік. Її фантастичний роман про силу емоцій вийде в 2027-му у видавництві «Книголав». Як підприємиця поєднала два бізнеси та письменництво?

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

«Після понад 20 років у бізнесі й кількох проєктів я почала думати про пенсію», – каже засновниця агенцій CF.Digital та лондонської CAT.Digital Ірина Муштіна, 46. Мрія підприємиці – до 70-ти стати відомою авторкою художніх книг і заробляти на письменництві.

Першу книгу Муштіної надрукує видавництво «Книголав». Видання представлять у 2027 році на фестивалі «Книжкова країна». Це фантастичний роман обсягом у 800 сторінок, який був написаний за рік.

Ви знайшли помилку чи неточність?