BlaBlaCar залучив €100 млн інвестицій, які спрямує на розвиток компанії, йдеться у пресрелізі. Компанія також повідомила про досягнення прибутковості у минулому році.
Ключові факти
- За словами співзасновника і генерального директора BlaBlaCar Ніколя Брюссона, завдяки цим €100 млн інвестицій компанія зможе реалізувати амбітну стратегію зростання, включно з кількома угодами зі злиття та поглинання (M&A), над якими працює зараз.
- «Додаткове фінансування дозволить нам розвивати нові проєкти, заохочувати інновації та вивчати можливості для нових придбань», – сказав він.
- Минулого року 80 млн пасажирів скористалися послугами BlaBlaCar, що на 23% більше, ніж роком раніше.
- В Україні кількість зареєстрованих користувачів у 2023 році становить майже 11 млн. Це найвищий показник серед країн Центральної та Східної Європи. Для порівняння у Польщі близько 6 млн зареєстрованих користувачів, в Румунії – 1,5 млн.
- Прибуток BlaBlaCar сягає €253 млн, що на 29% більше, ніж у попередньому році. Уперше за 24 місяці компанія стала прибутковою і завершила 2023 рік з позитивним показником EBITDA.
Контекст
Додаток BlaBlaCar для спільних поїздок дає могу 27 млн активних користувачів щороку знаходити спільні поїздки у 21 країні. Технології BlaBlaCar допомагають водіям транспортних засобів з вільними місцями та пасажирам розділяти витрати на поїздку. Також BlaBlaCar поєднує карпулінг з автобусними рейсами від понад 5000 операторів.
Матеріали по темі
![Генеральний директор BlaBlaCar в Україні Роман Мірошніченко вже 10 років будує систему корисних звичок. Як вона допомогла зберегти фокус та стресостійкість під час війни](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/1/d8/81d25c64-061ef9f787349c20ed1097995fa3cd81.jpg?v=0035_1)
![Водії-волонтери та машини під завʼязку. Як працює найбільший у світі карпулінг-стартап BlaBlaCar. Інтервʼю із СЕО в Україні /Фото Getty Images](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/1/fe/3c972c15-73b4e3a967d67a54d1d69cc932836fe1.jpg?v=7308_4)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.