Категорія
Новини
Дата

Depositphotos запускає ШІ-генератор ліцензованих зображень

Український фотосток Depositphotos спільно з Bria.ai запускає власний ШІ-генератор зображень, який створюватиме ексклюзивний і ліцензований контент, комерційно безпечний для бізнесу, йдеться у пресрелізі.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Новий інструмент надає стандартну ліцензію на цифрове та друковане використання згенерованих зображень на різних платформах, у рекламі, маркетингу, UI/UX дизайні, пакованні, газетах, журналах, книгах тощо.
  • Користувачі отримують ексклюзивну ліцензію на згенеровані зображення. Крім цього, Depositphotos не додають створений ШІ контент до стокової бібліотеки.
  • Новий інструмент не використовує елементи, захищені авторським правом, щоб уникнути ризиків.
  • Всі файли, створені за допомогою генераторавід Depositphotos, мають роздільну здатність 2048×2048 пікселів. Також генератор надає користувачам можливість створювати зображення просунутого рівня. Потрібно ввести детальний опис, щоб отримати чотири унікальні зображення на вибір для своїх проєктів і кампаній.
  • Зараз інструмент доступний для користувачів Depositphotos, які мають активні плани. Згодом компанія відкриє доступ до ШІ-генератора всім користувачам. 

Контекст

У жовтні 2021-го американська компанія VistaPrint, що входить до холдингу Cimpress, купила Depositphotos та дочірні проєкти за $85 млн. Серед них: онлайн-редактор Crello, фотостудію Lightfield тощо. Depositphotos продовжив розвиватися як окремий бренд, а Crello перетворився на VistaCreate.

Засновник фотостоку Дмитро Сергеєв будував своє дітище з 2009 року й раніше називав стартову ціну $200 млн. За підсумками угоди Сергеєв отримав близько $47,9 млн і повністю відійшов від управління проєктом. У складі нового холдингу бізнесом керував Вадим Нехай. У жовтні 2023-го віцепрезидент українського фотостоку Depositphotos Нехай пішов з посади. Загалом він пропрацював у компанії понад 12 років. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні