Категорія
Новини
Дата

ДТЕК інвестує €450 млн у другу чергу вітроелектростанції на Миколаївщині. Проєкт також профінансують західні банки

Інвестиції у другу чергу Тилігульської ВЕС компанії ДТЕК становитимуть €450 млн та будуть профінансовані за рахунок її коштів, а також міжнародних банків під державні гарантії, повідомляє пресслужба компанії.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • У понеділок, 4 грудня, ДТЕК підписала меморандум із провідним світовим виробником вітрових турбін Vestas щодо завершення будівництва вітрової електростанції. Цей проєкт підтримують Європейська комісія та уряди України і Данії. 
  • Документ підписаний на кліматичній конференції ООН COP28 у присутності єврокомісара з енергетики Кадрі Сімсон та міністра енергетики України Германа Галущенка.
  • Меморандум передбачає, що данська компанія поставить в Україну вітрові турбіни.
  • У ДТЕК зазначили, що готові розпочати будівництво другої черги ВЕС у другому кварталі 2024 року, а закінчити будівництво в кінці 2025-го. Поступове підключення до мережі змонтованих вітротурбін очікується з кінця наступного року.

Контекст

Перша черга ВЕС потужністю 114 МВт введена в експлуатацію навесні 2023 року. Друга черга складатиметься з 64 вітротурбін (по 6 МВт) із загальною потужністю 384 МВт. 

Встановлена потужність Тилігульської ВЕС складе 500 МВт, загальний обсяг інвестицій у проєкт перевищить €650 млн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні