Категорія
Новини
Дата

Google дозволив українському бізнесу створювати і редагувати профілі

Google відкрив можливість створювати та редагувати профілі бізнесу за зверненням Мінцифри, йдеться у повідомленні міністерства. Із квітня минулого року ці функції були заблоковані для українських користувачів з безпекових міркувань.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Українці зможуть додавати нові бізнеси на Google Maps, а також редагувати й верифікувати профілі підприємств та інших установ. 
  • Це допоможе малим і середнім підприємцям просуватися, наголошується у пресрелізі. Наприклад, власники переміщених бізнесів можуть змінити локацію в профілі Google Business та привернути увагу клієнтів на новому місці.
  • Водночас Google застосує спеціальний контроль спаму, щоб майданчик використовували за призначенням. Сервіси не будуть доступні на тимчасово окупованих територіях і в регіонах, де тривають активні бойові дії, зазначається у повідомленні.

Контекст

З весни 2022 року українці не могли публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію в Google Вusiness. Обмеженння були введені для того, щоб запобігти поширенню дезінформації. Зокрема, у період війни ймовірність використання Google Maps для поширення неправдивої інформації про компанії або місця розташування критичної інфраструктури є підвищеною.

Заборона на редагування профілів бізнесу в Україні викликала критику підприємців. Вони стверджують, що це шкодить українському бізнесу. Серед негативних наслідків заборони – ускладнення пошуку компаній для клієнтів та неможливість оновлювати інформацію про свої послуги, години роботи і контактні дані.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні