Категорія
Новини
Дата

Італія хоче бачити Україну в Європейському Союзі – премʼєрміністр Маріо Драгі

Україна має приєднатися до Європейського Союзу, заявив у вівторок прем’єрміністр Італії Маріо Драгі. Про це він сказав після виступу президента Володимира Зеленського в італійському парламенті, пише ЄП.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Італія хоче «прокласти шлях більшої близькості України до Європи», заявив Драгі. Це тривалий процес, який складається з необхідних реформ, додав він. 
  • «Італія у цьому процесі перебуває поряд із Україною. Італія хоче, щоб Україна приєдналася до Європейського Союзу», – заявив італійський прем’єр.
  • Сьогодні Україна не тільки захищає себе, «вона захищає наш мир, свободу та безпеку», і Італія вдячна їй за це, наголосив італійський премʼєр. 

Контекст

Єврокомісія обіцяє якомога швидше підготувати офіційний висновок щодо готовності України отримати статус кандидата на вступ до ЄС. В Офісі президента України вважають, що робота Єврокомісії буде суттєво швидшою, ніж щодо інших держав, як проходили цей шлях. Реалістичний термін надання Україні статусу кандидата – це саміт ЄС наприкінці червня 2022 року.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні