Категорія
Новини
Дата

Китай хоче забезпечити цифровізацію до 6000 підприємств до 2025 року

Китай підтримає близько 300 сервісних платформ, щоб допомогти в цифровій трансформації від 4000 до 6000 малих та середніх підприємств до 2025 року, пише Reuters із посиланням на Міністерство промисловості та інформаційних технологій та Міністерство фінансів країни.

Ключові факти

  • «З 2022-го по 2025 рік уряд планує підтримувати місцеві органи влади у проведенні пілотних проектів цифрової трансформації для малих та середніх підприємств», – йдеться в спільній заяві відомств.
  • Тільки цьогоріч уряд планує підтримати близько 100 сервісних платформ зі стимулами для прискорення цифровізації компаній.
  • Згідно з заявою, кожна платформа має допомогти як мінімум 10 фірмам завершити їхню цифрову трансформацію, а максимальна винагорода за кожну платформу не повинна перевищувати 6 млн юанів ($885 373).
  • У заяві йдеться про те, що програма буде націлена на фірми в ключових галузях, таких як виробництво автомобільних запчастин, електронного обладнання, фармацевтичної та хімічної продукції.

Контекст

Малі фірми є опорою економіки Китаю та основним джерелом робочих місць, але цього року багато хто з них сильно постраждав від жорстких обмежень, повʼязаних із COVID.

Управління кіберпростору Китаю наприкінці 2021 року заявило, що до 2025-го країна досягне «рішучого прогресу» в цифровізації, і ця трансформація розглядається країною як шлях до сильнішої та ефективної економіки.

За даними Китайської академії інформації та комунікацій, цифрова економіка становила 39,8% валового внутрішнього продукту Китаю у 2021 році та досягла 45,5 трлн юанів.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні