Категорія
Новини
Дата

Комітет Верховної Ради погодив гарантування 100% банківських вкладів на час воєнного стану

Податковий комітет Верховної Ради схвалив законопроєкт про гарантування повної суми банківських вкладів фізичним особам на час воєнного стану, повідомив голова комітету, народний депутат Данило Гетманцев.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Комітет рекомендував парламенту схвалити законопроєкт № 5542-1, який передбачає гарантування вкладів фізосіб в повному обсязі (без обмеження за сумою вкладу) на час дії воєнного стану.
  • Після закінчення війни сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами зросте з 200 000 до 600 000 грн.

Контекст

Раніше президент Володимир Зеленський доручив знайти законодавчу можливість, щоб держава гарантувала громадянам 100% вкладів в українських банках. НБУ та Фонд гарантування вкладів підтримали ініціативу Зеленського. Нацбанк зазначив, що запровадження 100% гарантії на банківські вклади не означає, що виникне потреба в компенсації з боку держави вкладів усіх банків.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні