Категорія
Новини
Дата

Магазини Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay повертаються до столичних ТРЦ

Магазини польського ритейлера, який володіє брендами Reserved, Cropp, House, Mohito та Sinsay, повернуться до роботи в столичних ТРЦ Dream, Respublika Park, Dream і SkyMall з 25 червня, пише RAU з посиланням на соцмережі ТРЦ. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Ми знаємо, що ви дуже чекали, і нарешті можемо оголосити про відкриття найпопулярніших магазинів. Нові колекції та трендовий одяг чекає на вас», – повідомили в SkyMall. 
  • В Respublika Park бренди, що входять до польської fashion-групи LPP, представлені з момента ввода його в експлуатацію в кінці минулого року. Серед них Reserved (2699 кв. м), Sinsay (1602,1 кв. м), Cropp (785,6 кв. м), House (742,8 кв. м), Mohito (615,2 кв. м). 
  • Також ритейлер відновлює роботу в ТРЦ Dream: у Yellow повертаються в цей день Cropp і House, у Berry – Sinsay. 

Контекст

LPP Group працює в 25 країнах. Щорічно компанія продає 259 млн одиниць одягу. 

З 30 березня всі магазини LPP припинили роботу в РФ. В травні ритейлер продав усі 500 своїх магазинів в РФ консорціуму інвесторів із Китаю. Суму угоди сторони не розголошують.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні