Категорія
Новини
Дата

Німецька Henkel іде з російського ринку. У компанії 11 заводів та 2500 робітників у РФ

Німецький виробник побутової хімії та товарів для ремонту Henkel припиняє бізнес у Росії, сказано в заяві компанії. Henkel засуджує війну РФ проти України.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Henkel ухвалила рішення про вихід із бізнесу в РФ на тлі війни в Україні. Триває підготовка до процесу виконання цього рішення, йдеться в заяві.
  • Під час виходу з російського бізнесу 2500 співробітників компанії в РФ продовжуватимуть працювати та отримуватимуть зарплату.

Ключова цитата

«Henkel засуджує війну Росії проти України та насильство щодо безневинних мирних жителів. Нашим пріоритетним завданням залишається зробити все можливе для підтримки наших колег в Україні», – сказав гендиректор компанії Карстен Кнобель.

Контекст

Henkel володіє брендами Schwarzkopf, Fa, Syoss, Persil, Ласка, Bref, «Момент», «Пемолюкс» та іншими. У компанії в РФ працює 11 заводів, які виробляють клейові матеріали, миючі засоби, косметику та засоби особистої гігієни.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні