Категорія
Новини
Дата

Перші переговори з Росією відбувались на фоні бомбардування українських міст. Україна не сприймає тактику подібного тиску – Зеленський

Україна 28 лютого провела перші переговори з Росією, які відбувались на фоні бомбардування українських міст. Україна не сприймає тактику такого тиску, заявив у зверненні президент України Володимир Зеленський

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

«Було видно синхронізацію обстрілів із переговорним процесом. Таким нехитрим способом Росія намагається тиснути, — сказав Зеленський. — Не втрачайте часу. Таку тактику ми не сприймаємо»

Справедливі переговори можливі лише тоді, коли одна сторона не б’є по іншій реактивною артилерією, підкреслив президент. Україна поки що не отримала від переговорів із РФ бажаного результату, сказав він. 

Контекст

Основною метою зустрічі з російською делегацією було обговорення питання припинення вогню в Україні, сказав після перемовин радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Результат: сторони визначили пріоритетні теми, за якими намітили певні рішення. Другий раунд перемовин проведуть найближчим часом.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні